Szpenio

O nas

wrocław drewno kominkowe drewno opałowe wrocław

Ciepło mamy we krwi

15 lat doświadczenia zawodowego sprawiło, że dziś mogę oferować swoim klientom najwyższą jakość produktu na całym Dolnym Śląsku. Drewno kominkowe i opałowe specjalnie wyselekcjonowane przeze mnie i moich pracowników spełnia najwyższe wymogi użytkowe.

Z lasu do klienta

Wspomniane doświadczenie zawodowe to nie tylko umiejętny handel drewnem kominkowym i opałowym we Wrocławiu czy Trzebnicy. Dolny Śląsk, na terenie którego działa nasza firma, słynie ze wspaniałych lasów, bogatych w różnorodne gatunki drzew. Oferowane przez naszą firmę drewno pochodzi wyłącznie z polskich lasów i zostało legalnie wylicytowane od poszczególnych nadleśnictw.

Jak wygląda proces, w efekcie którego nasz produkt trafia do klientów na terenie Dolnego Śląska? Drewno kominkowe i opałowe wymaga od nas odpowiedniej produkcji, sezonowania, a dopiero później handlu. W praktyce wygląda to następująco:

  • zakup drewna w nadleśnictwie,
  • odbiór drewna z lasu,
  • cięcie drewna,
  • sezonowanie drewna,
  • sprzedaż.

Ciepło dla domu, ciepło dla firmy

Naszymi standardowymi klientami są właściciele domów, posiadający kominek lub osoby opalające drewnem piece centralnego ogrzewania.

Swoją ofertę rozszerzamy również na pizzerie, serwujące pizzę z pieca opalanego drewnem, oraz zakłady mięsne, które poddają swoje produkty naturalnemu procesowi wędzenia.

Chętnie podejmiemy współpracę z pizzeriami i wędzarniami w województwie dolnośląskim. Drewno kominkowe i opałowe w atrakcyjnych cenach!

Punktualni jak przedwojenna kolej

Gdy chcesz by w Twoim domu było naprawdę ciepło lub byś mógł serwować swoim klientom najlepszą pizzę w mieście z pieca opalanego drewnem – znalazłeś idealną ofertę. Szybko, rzetelnie i solidnie dostarczymy towar na wskazany adres. Dogodna dla klienta realizacja zamówienia jest dla nas priorytetem.

U nas dowóz jest w standardzie

Dobry kontakt z klientami, atrakcyjne i konkurencyjne ceny to niejedyne wyróżniki naszej firmy. Zamówiony towar dowozimy na wskazany przez klienta adres we Wrocławiu czy Trzebnicy. Drewno kominkowe i opałowe układamy na samochodach w taki sposób, by zachować uczciwy wymiar w metrach przestrzennych. Wielu naszych klientów bywa pozytywnie zaskoczonych ilością zamówionego towaru. A my po prostu wiemy jak obchodzić się z drewnem!

Dowóz to nasza standardowa usługa. Dla klientów zainteresowanych osobistym odbiorem istnieje możliwość odebrania towaru w siedzibie firmy.

Dowóz dzielony na dwa

Naszym klientom oferujemy specjalne warunki dowozu drewna kominkowego i opałowego na Dolnym Śląsku. Przykładowo podczas realizacji dwóch zamówień na terenie Wrocławia (po 5 metrów przestrzennych na osobę), koszty dowozu dzielimy na dwa.

Szukasz odpowiednio przygotowanego, suchego drewna do domu lub pizzerii? Dowiedz się więcej o sprzedawanym przez nas drewnie lub zapoznaj się z naszą ofertą!

Szpenio – dobre drewno na Dolnym Śląsku
Drewno kominkowe i opałowe w jeszcze lepszej cenie