Szpenio

Drewno

drewno kominkowe dolny śląsk drewno kominkowe dolnośląskie

Szpenio, drewno kominkowe i opałowe

Wrocław i Trzebnica kupują najlepsze drewno! W naszej firmie oferujemy następujące gatunki:

  • drzewa liściaste: dąb, buk, grab, akacja, olcha, brzoza
  • drzewa iglaste: sosna, modrzew, świerk – idealne na podpałkę do kominków i pieców jako rozpałka

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo w doborze drewna opałowego.

Dbałość o jakość

Oferowane przez naszą firmę drewno pochodzi wyłącznie z polskich lasów i zostało legalnie wylicytowane od poszczególnych nadleśnictw. W celu zapewnienia najlepszych warunków przechowywania, zakupione przez nas drewno tniemy tak, aby w procesie sezonowania nie chłonęło ono wilgoci od podłoża. Plandekami zabezpieczamy drewno z góry, zaś samo drewno magazynujemy pod całkowitym zadaszeniem. Dzięki temu do klienta trafia towar najwyższej jakości – suche drewno kominkowe i opałowe. W dolnośląskim najlepsze drewno w najlepszej cenie!

Ciepłe zapasy

Posiadamy duże zapasy drewna, systematycznie dokupujemy także nowy asortyment, który będzie u nas sezonował i zostanie sprzedany dopiero na zimę lub wiosnę.

Tniemy, rąbiemy, dowozimy

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Sprzedawane przez nas drewno jest cięte czy rąbane według życzenia klienta, a następnie dowożone na wskazany przez niego adres.

Dowieziemy każdą ilość, a zakupione drewno poukładamy na posesji klienta we Wrocławiu czy Trzebnicy. Dolny Śląsk grzeje wygodnie!

Suche i bez wilgoci – drewno kominkowe
Wrocław, Trzebnica – Andrzej Syrnyk

Ciepły ładunek, prosty rachunek

W naszej firmie nie używamy skrzyń czy palet, a drewno układamy w rzędach na zasadzie „klocek do klocka” i zawsze podajemy wymiar przestrzenny ładunku. Dysponujemy dwoma samochodami o pojemności 7 i 12 metrów przestrzennych.

Przykładowo, gdy klient zamówi u nas 7 metrów przestrzennych drewna, załadunek odbywa się na mniejszym z samochodów dostawczych. Wykonujemy prosty rachunek, obliczając:

szerokość skrzyni ładunkowej x wysokość rzędu drewna
x długość skrzyni ładunkowej

I gotowe! Jesteśmy uczciwi i rzetelni – ile zamówisz, tyle dostaniesz. W przeciwieństwie do innych firm oferujących drewno, dowozimy faktyczną ilość towaru zamówionego przez klienta.

Suche drewno to wydajne drewno

Magazynowane przez nas drewno poddajemy sezonowaniu, podczas którego materiał ulega wysuszeniu. Nie używamy w tym celu suszarni, gdyż drewno powinno być suszone w naturalnych warunkach, co potwierdza wiele stron i czasopism specjalistycznych. Im bardziej będzie ono suche, tym wydajniejsze w użyciu i ekonomiczne. Drewno sezonowane przez 6 do 12 miesięcy nadaje się od razu do palenia w kominku czy piecu!

Na stanie posiadamy także świeży, niewysuszony jeszcze asortyment. Profesjonalni klienci kupują od nas nawet drewno mokre na okres wiosny i lata, które będzie u nich sezonowało przez pół roku. Tym klientom oferujemy znaczne zniżki, nawet do 15 zł na metr przestrzenny!

Cennik i oferta – nasza specjalność to drewno kominkowe i opałowe! Wrocław grzeje tanio, wydajnie i skutecznie!

Wysoka kaloryczność w parze z ekonomią
Wrocław – drewno kominkowe i opałowe Szpenio